Plastové okná

Výroba a montáž plastových okien a dverí

Systém „ALUPLAST“ Ideal 5000

Produkcia plastových okien v našej spoločnosti má tradíciu od roku 1985. Vyrábame plastové okná a dvere na vysokej technickej úrovni. Technický základom je okenný profil ALUPLAST 5000 vyrobený v Rakúsku. Firma PLASTED poskytuje na svoje výrobky pre stavebníctvo záruku 5 rokov odo dňa zabudovanie. Odborné zameranie, montáž, poradenstvo, taktiež odborný záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou. V ponuke máme všetky typy okien a dverí, ktoré sa používajú na uzatvorenie zvislých otvorov stien. Všetky vstupné materiály sú certifikované (profily, sklo, kovanie). Štandardne  používame dvojsklo izolačné U= 1,1, kovanie celoobvodové od renomovaných dodávateľov z Nemecka Winkhaus AktivPilot, AUBI- Sigenia.  Naše výrobky sú certifikované  podľa platnýcheurópskych  noriem, k výrobkom dodáme zákonom stanovené  vyhlásenie zhody CE.

Rozmanitosť okien a dverí –rôzne tvary, dezény farieb, imitácia dreva, široká škála skiel uspokojí predstavy každého stavebného architekta, resp. stavebníka.

Služby

Cenová ponuka:

Vašu žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky vybavíme bezplatne do 3 dní.

Poradenstvo:

Naši zákazníci nemusia čakať. Už pri prvom telefonáte alebo návšteve Vám poradíme, nájdeme spolu správne riešenie pre Vaše požiadavky. Ak nemáte konkrétnu predstavu, alebo výkresy od projektanta, naši skúsení technici Vám navrhnú optimálne riešenia.

Montáž - demontáž:

Vaše staré okná demontujeme a na požiadanie aj zlikvidujeme. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, so zreteľom na zákazníkove požiadavky na jeho plnú spokojnosť.

Pozáručný a záručný servis:

Vykonávame každoročnú údržbu pri platenom servise. Servis zahŕňa kontrolu, výmenu opotrebovaných materiálov, prípadné opravy jednotlivých častí okien a dverí.

Stačí nás kontaktovať a mi sa okamžite snažíme prispôsobiť Vášmu časovému programu, aby bola Vaša požiadavka čo najrýchlejšie vybavená.

Doplnky k oknám

Príjemný vzhľad našich plastových okien vhodne dopĺňajú nami vyrábané doplnky, ktoré plnia okrem estetickej aj praktickú fu

Vnútorné plastové parapety 

sa vyrábajú z komôrkového PVC. Sú povrchovo upravené kvalitnou CPL fóliou a sú odolné voči nárazom, poškriabaniu a oderu.

Vonkajšie hliníkové parapety

sú vyrobené z ohýbaného hliníkového plechu s hrúbkou 1 mm alt. 2 mm extrudované. Povrch parapiet je upravený eloxovaním alebo lakovaním v bielej a hnedej farbe. Na konce parapiet sa osádzajú plastové dilatačné krytky.

Interiérové žalúzie z hliníkových lamiel

tvoria svojim elegantným dizajnom a širokou farebnou paletou s oknami harmonický celok. Natáčanie a spúšťanie lamiel sa prevádza pomocou elegantnej guličkovej retiazky. Prevedenie horizontálnych žalúzií je možné aj pri atypických tvaroch okien a dverí. Žalúzie sú nenáročné na obsluhu a údržbu.

Siete proti hmyzu

sú vyrábané z kvalitných materiálov od popredných výrobcov protislnečnej a protihmyzovej ochrany. V ponuke sú pevné sieťky na okná a otváravé na balkónové dvere. Sieťovina zo skleneného vlákna je impregnovaná syntetickým materiálom, takže odoláva všetkým poveternostným podmienkam.

Plastové a hliníkové rolety

sú výborným doplnkom k plastovým aj dreveným oknám.